Ahşap Duvar Paneli

Ahşap paneller, (akustik ahşap panel) yankı ve yansıtıcı panel olmakla beraber delikli, derzli modelleri mevcuttur. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Duvarlarda veya tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf-Lam ahşap paneller kullanılarak imal edilmektedirler.

Gerçek ahşap duvar panelleri duvarlarda doğal bir görüntü elde etmek için çeşitli ağaç türlerinin genelde 8 inç gibi oldukça kalın tabakalar şeklinde dilimlenmiş plakalardır. Ancak günümüzde bu malzemenin yüksek maliyeti nedeniyle daha çok yoğun lifli bir malzeme olan MDF’nin üzerine PVC kaplama yöntemi ile elde edilirler. Kısacası tıpkı laminat zemin parkeleri gibi doğal değil kültür malzemelerdir. Fakat kültür bir malzeme de olsa tam anlamı doğal ve estetik bir görünüm yakalamak için ideal bir malzemedir. Üstelik bu ürünler 5 ila 8 cm gibi son derece ince bir tabakaya sahiptir.

Dekoratif Ahşap Siyah Tavan ve Duvar Lambri 12cm

Baffle Tavan ve Duvar Lambri 12cm

Ahşap duvar kaplama Lambrinin genişliği 12 cm uzunluğu 280 cm’dir. Sitedeki fiyatımız 12 cm eninde 1 metre uzunluğunda(12cmx100cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Lambri Dekoratif suya, rutubete, darbeye dayanıklı, baffle tavan ve duvar kaplama lambiri modelleri. Banyolarda, balkonlarda, ofis dekorasyonunda, otel dekorasyonunda, mağaza dekorasyonunda, restourant dekorasyonlarında kullanılmak üzere üretilmiş lüks dekoratif lambiri profilleri modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

Duvar Lambirinin Özellikleri

En: 12 cm, Boyu:280 cm

Lambri baffle Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi polimer malzemedir. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.